Ігор, тел. для довідок: (097) 701-83-93

 

Деякі рекомендації з вибору натяжних стель для житлових приміщень: на кухні, у ванній, в залі і спальні.

 

Для кімнат застосовують, в основному, натяжні стелі в світлих матових тонах. Матові полотна гасять небажані відблиски і віддзеркалення, зберігають свій колір незалежно від кольору інтер'єру. Полотна «сатин», будучи різновидом матових полотен, відрізняються особливою мікроструктурою поверхні: на «сатинове» полотно нанесений мікрорельєф, що робить його поверхню схожої на тканину.

 

Глянсові полотна збільшують об'єм приміщення, додають йому парадний, урочистий вигляд. Вони підходять для приміщень з низькою стелею. Дуже добре виглядає глянсова стеля у вітальнях кімнатах.

 

Для ванни і кухні підходять матові плівки, не шорсткі або лакові, так як вони добре миються. До речі, у ванній і на кухні рекомендується встановлювати саме натяжні стелі, так як полотном стелі є плівка ПВХ, на неї не впливає вологість і на стелі не утворюється конденсат. Якщо Вашу кухню або ванну залили сусіди, то зовнішній вигляд Вашого стелі практично не постраждає, тому що ніяких слідів на плівці не залишиться. При цьому 1 м2 стелі може втримати до 100 літрів води, які утримуються полотном 7 днів. Протикати стелю не можна. У такій ситуації потрібно викликати майстрів, які оперативно відкачають воду.

 

Можливості дизайну натяжних стель.

Вибір фактур, кольорів і відтінків стель величезний і відкриває практично необмежені можливості; правильно підібране освітлення або підсвічування дозволяє створювати незвичайні ефекти; допустимі похилі і багаторівневі конструкції стель, використання криволінійних поверхонь. Якщо розфарбування плівки набридає, її нескладно змінити з установкою в старий каркас.

 

Вельми популярним прийомом урізноманітнити інтер'єр з використанням новітніх технологій є "зоряне небо". Є кілька варіантів його створення:

 

"Зоряне небо" без проколу полотна. У цьому випадку оптико-волоконні нитки підводяться впритул до внутрішньої сторони полотна і кріпляться за допомогою створюваної фальш-стелі з пінопласту. При денному освітленні це просто гладка натяжна стеля, а з приходом сутінків на стелі починають світитися зірки.

Дивне заломлення світла створюється в "зоряному небі" за рахунок використання разом з оптико-волоконними нитками кришталевих розсіювачів. Вони кріпляться на кінцях світловодів з видимої сторони полотна і за рахунок різного ограновування скла додають зіркам обсяг.

 

Фото-стелі. Нанесення будь-якого зображення.

 Це один з найбільш привабливих, актуальних, а головне - доступних способів створити ексклюзивний дизайн інтер'єру. Він повертає нас до традиції розписних стель. Можна відтворити інтер'єр будь-якого палацу або собору, перетворити приміщення в куточок космосу або в пейзаж. Технологія виробництва фото-стелі полягає в наступному: на матове або сатинове полотно шириною до 180 см наноситься друк за допомогою широкоформатного принтера. Віддруковане полотно кроїться і встановлюється за стандартною технологією. У випадку, якщо розміри приміщення досить великі і для розкрою потрібно з'єднання двох і більш полотен, то необхідно зробити центрівку шва. Картинки для стелі можна вибрати з колекції кліпарти, яка є в наявності, або можна принести на диску- фотографію або векторне зображення (необхідної якості, формат та вимоги до фотографії будуть обговорені при консультації з нашим спеціалістом). Дизайнер готує оригінал-макет, який і буде надрукований на стельовому полотні.

Натяжні стелі в м. Чернівці, Івано-Франківск, Коломя, Надвірна, Городенка, Вижниця, Заболотів, Тисмениця,  Косів та інш.