Натяжні стелі в м. Старокостянтинів

Хмельницька обл.,Україна

Дмитрий тел.: (093)5407086

Натяжні стелі — це нові можливості проявити творчу індивідуальність, створити неповторний дизайн. Використання французького матеріалу вищої якості, який дозволяє приховати всі дефекти, утворюючи ідеально рівну поверхню — незамінне на шляху до створення максимального затишку і комфорту в будь-якому приміщенні.

Великий вибір фактур і кольору (більше 100 відтінків) дозволяє втілити будь-які дизайнерські ідеї. Матові поверхні використовуються при створенні суворого стилю приватних інтер'єрів або адміністративних будівель, сатинові — вносять трохи затишку і тепла, лакові й напівпрозорі — застосовуються для візуального збільшення об'єму приміщення, а плівка з металевими нотками додасть більше виразності стильному інтер'єру.

За такою стелею дуже легко доглядати: досить інколи протерти м'якою губкою, а в разі забруднення поверхні можна використовувати рідину для миття стекол. У випадку затоплення зверху не страждає дорогий ремонт — фахівці зіллють воду, відігнувши край полотна, і стеля набере первинного вигляду.

Завдяки своїм винятковим властивостям натяжні стелі все більше використовуються в різних приміщеннях: квартирах, офісах, котеджах, магазинах, банках, ресторанах, розважальних і торгівельних центрах, готелях, спортивних, учбових і навіть медичних закладах.

Натяжні стелі не мають аналогів серед оздоблювальних матеріалів, є унікальними за своїми характеристиками й експлуатаційними можливостями.

 

Фактор порівняння

Побілена та пофарбована стеля

Гіпсокартонна стеля

Натяжна стеля

Попередня підготовка приміщення Потребує підготовки Поребує підготовки Не потребує підготовки
Довговічність 2 роки 5 років Більше 12 років
Шумоізоляція

Відсутня

Середня Середня
Здатність захищати від протікання

Відсутня

Відсутня

Витримує до 100 л води на 1м2
Протипожежні властивості Не підтримує горіння Не підтримує горіння Не підтримує горіння
Вологостійкість

Відсутня

Конденсує вологу Не конденсує вологу

Викоритання вологого прибирання в приміщенні

Можливо, але недовговічно Можливо, але недовговічно Не боїться вологи. Ідеально підходить для вологих приміщень
Експлуатаційні властивості Можливе виникнення тріщин і відшаровування Можливе виникнення тріщин і відшаровування Ідеальне збереження вигляду
Конструктивність Тільки пласка поверхня Лінійні форми Різноманітність форм, нанесення фотодруку
Очевидні незручності при роботі (установці) Пил, бруд, будівельне сміття, винесення меблів при роботі Пил, бруд, будівельне сміття, винесення меблів при роботі Без незручностей
Гарантія Немає Немає 12 років
Строк монтажу Не менше 3-х днів (в залежності від складності) Не менше 3-х днів (в залежності від складності) 1 день

Завдяки матеріалам, з яких вони складаються, натяжні стелі мають деякі специфічні властивості, які є їхніми достоїнствами. Наприклад, у вас потік дах або вас затопили сусіди вам не коштує цього боятися тому що натяжну стелю витримує до 100 літрів води на 1м2 своїй поверхні. Після видалення води потовк відновлює свій первісний натяг. Для видалення води, що скопилася, варто відкрити отвору для світильників. Якщо убудованих світильників не є, необхідно звернеться по допомогу до фахівців фірми, які робили установку вашої стелі. Майстри у свою чергу відгинають кут покриття, випускають воду, і після цього встановлюють стеля на місце.

Натяжні стелі характеризуються наступними властивостями:

 • не змінюють своїх властивостей при перепадах температури повітря від -5 С до +50 С
 • витримують тиск на поверхню плівки до 100 кг/м2
 • поверхня не тріскається, і не боїться ударів
 • поверхня натяжної стелі легко мити
 • виготовлені з надміцного вінілу, натяжні стелі не виділяють токсичних речовин, є екологічно чистим продуктом
 • натяжні стелі не горять, не плавляться, є повністю пожежобезпечними
 • маса вінілової плівки, що утворить поверхня натяжної стелі - 230 г/м2
 • товщина плівки - 0,17 мм
 • при напрузі на розрив плівка витримує по ширині більше 13 Мпа/м2, по довжині більше 17Мпа/м2


Область застосування натяжної стелі безмірно широка. Стелі монтуються в приміщеннях будь-якої конфігурації, при цьому вони встановлюються під будь-якими кутами й навіть у різних площинах. Можливо робити плавні й різкі переходи з однієї площини в іншу.

Види натяжних стель

 

 

 

 

 

 • Натяжна стеля в одній площині (класична форма)
 • Класична форма натяжної стелі являє собою рівну площину. Можливе використання як у строго горизонтальному рівні, так і під будь-яким кутом. Натяжна стеля буде виглядати як ідеально рівний і плоский, що є рішенням проблем вирівнювання базової стелі, приховання можливих перепадів, тріщин. Натяжні стелі встановлюються так само в приміщеннях з колонами, трубами, безліччю кутів і нестандартною геометрією. У таку стелю можна вмонтувати різні світильники, люстри, системи вентиляції й кондиціонування, датчики пожежної й охоронної сигнализація, у необхідній кількості й необхідному місці.

  Найчастіше причиною того, що потовк залишають рівним є недолік висоти (середня висота стель у нашій країні 2,70 м). І зовсім не варто боятися того, що натяжна стеля буде «давити» або піддаватися стереотипному судженню, що він підходить тільки до класичного стилю й тільки при висоті не менш 3 м. Навпаки, саме при невисоких стелях натяжна стеля в ряді випадків може на око збільшити висоту приміщення, і взагалі - розширити й, так сказати, «укрупнити» його.
 • Натяжна стеля перехід в іншій рівень
 • Ця конструкція натяжної стелі одна із самих богатих варіаціями. Технічно кількість рівнів необмежено. Багаторівневий потовк цікавий сполученням різних фактур і квітів. Використовуючи стелю з переходом рівня можна візуально розділити приміщення на різні функціонально-значеннєві групи, створюючи в одному інтер'єрі незалежні зони. Таким же способом можна підкреслити елементи декору й інтер'єра, повторюючи їхньої форми (можливо й кольори) на стелі. Щаблі робляться з гіпсокартона й сам матеріал може гнутися у двох площинах, що дозволяє створювати оригінальну концепцію стелі, а також цікаво обіграти вади існуючої стелі й усунути архітектурні дефекти. Останнім часом в інтер'єрі досить часто використається цей прийом: декілька ярусні стелі (в основному із двома або трьома «щаблями»). При цьому часто використання непродумано, тому неефективно й з погляду дизайну неоригінально. Зовсім необов'язково захоплюватися багатоступінчастою хвилеподібною формою. Адже за допомогою гіпсокартонних плит можна зобразити практично будь-яку форму, а якщо у Вас строгий мінімалізм із прямими формами, то повторення цих форм на стелі гармонійно довершить загальну картину. Якщо зробити перехід стелі в інший рівень по периметрі, то візуально збільшити висоту приміщення можна за допомогою підсвічування за стелею, що висвітлює втоплену частину стелі. І, нарешті, завжди краще один перехід зі змістом, чим багатоступінчастий потовк без ідеї.
 • Натяжна стеля у формі арки
 • Характеризується плавним переходом стін у стелю. Використається для зміни стандартної прямокутної геометрії приміщення й додання їй нової форми. Застосовується як з однієї, так і з декількох сторін приміщення, або ж по всьому периметрі. Останній варіант розташування арок можна звести до форми купола. Радіус кривизни й рівень підйому арок з натяжних стель вільно варіюється. Можливість демонтажу й наступного повернення на місце натяжної стелі дозволяють використати його як декоративний елемент у місцях проходження різних комунікацій, що вимагають періодичного доступу. У випадку аварійної ситуації з комунікаційними трубами натяжна стеля являє собою реальний захист інтер'єра від протічок води й, можливо, від дрібних часток базової стелі, що обсипають.
 • Натяжна стеля дюна
 • Надає приміщенню оригінальний вид, досягається за рахунок об'ємної, тривимірної форми, що візуально нагадує пагорби або дюни. Особливо гармонійно виглядає комбінація дюн і різних конструкцій світильників. Варіювання діаметра й глибини конструкції уможливлює одержання різних форм дюн. Границя переходу від дюни до основної площини натяжної стелі може бути як плавний, так і мати чіткі обриси. Кількість і розмірність дюн на стелі фактично не обмежені. Так дана форма дозволяє здійснити плавний перехід колони до стелі, крім того, з її допомогою можна обіграти системи вентиляції або створити незвичайний дизайн світлового оформлення інтер'єра.
 • Натяжна стеля хвиля
 • Одна зі складних і найбільш гарних форм нашої натяжної стелі. Залежно від дизайнерського рішення крок і висоту хвилі можна варіювати. Число гребенів хвилі може бути будь яким. при цьому можливі різні форми хвиль: рівномірна, плавно загасаюча, що змінює крок і висоту гребенів. Хвилі можна втілити в різних конфігураціях: уздовж однієї стіни - однобічна, уздовж двох стін - двостороння, уздовж чотирьох і більше стін - багатобічна, в останньому випадку потовк нагадує поверхня моря. Найчастіше ця форма застосовується з використанням темних глянсових стель, у такому виді виходить неповторний ефект перекатів хвиль...
 • Натяжні стелі зоряне небо
 • Натяжні стелі зіркове небо являє собою симбіоз натяжної стелі й систем світла на основі оптоволоконних технологій. Застосовується для імітації реального нічного неба в інтер'єрі приміщення. Додатковий ефект глибини зоряного неба досягається за рахунок застосування глянсових фактур. При створенні цієї конструкції можливе відображення різних картин нічного неба: скупчення галактик, сузір'я, знаки зодіаку, Чумацький Шлях з різною яскравістю світіння зірок і ефектом мерехтіння. З маси прийомів висвітлення хотілося б виділити варіант зоряного неба із кришталиками Swarovski. А за допомогою глянсової чорної або темно-синьої плівки створюється ефект глибини й об'ємності стелі. Кришталики самі відбиваються в стелі й здається, що деякі зірки яскравіше, деякі тьмяніше, одні ближче, інші далі. У зоряне небо так само як і в усі інші форми наших натяжних стель можна встановити будь-які додаткові освітлювальні й інші прилади.

Вас залили сусіди зверху?
Якби не натяжна стеля, це могло б стати проблемою

Пропонуємо Вашій увазі вражаючі фотоматеріали, що наочно показують, наскільки може розтягти натяжну стелю вода, що протекла зверху, і як надійно може захистити натяжну стелю Ваше приміщення

Виробник плівки гарантує, що вона витримає мінімально 100 кг на квадратний метр, але досвід численних «потопів» говорить про те, що реально плівка витримує набагато більше навантаження

міхур, ЩоУтворився, у жодному разі не можна проколювати в нижній крапці для збору води. По-перше, Ви не зможете тоді контролювати її витікання через прокол, що утворився, і майже напевно заллєте сусідів знизу, зіпсувавши попутно свій паркет, а по-друге - плівка Вашої натяжної стелі буде зіпсована безнадійно.

Для збору води з міхура, що утворився, необхідно в самім непомітному місці периметра натяжної стелі акуратно витягти невелику ділянку плівки із профілю й увести під натяжну стелю шланг невеликого діаметра й необхідної довжини, через який і почати обережно спорожняти міхур (так само, як спорожняють акваріуми, наприклад).

Коли вся вода з-під натяжної стелі буде зібрана, треба знову закріпити плівку в профілі й спробувати відновити розтягнуту натяжну стелю, розігріваючи його тією же газовою «гарматою», яка використалася для його монтажу.

При розтяганні плівки більш, ніж на 15%, її вторинний натяг виходить не завжди, але - спробувати однаково треба. Деякі види плівки витримують без шкоди для вторинного натягу й набагато більше розтягання минулою водою.

Всі роботи по відбудові натяжної стелі можуть виконати фахівці нашої фірми.

Дані фото були зібрані з різних сайтів в інтернеті з метою надати користувачам репрезентативне подання про запас міцності високоякісних французьких натяжних стель.

 

натяжные потолки натяжные потолки натяжные потолки
натяжные потолки натяжные потолки

Натяжні стелі: історія

Натяжні стелі настільки універсальні, красиві і мають стільки переваг, що їх важко порівняти з будь-яким іншим оформленням для стель. Дивно, що історія настільки сучасного та модного елементу інтер'єру, як натяжні стелі, іде вглиб віків. Перші конструкції, схожі на натяжні стелі, виникли ще за часів Античності. До кінця невідомо, як виникла ця ідея, проте в деяких будинках Стародавньої Греції та Риму під стелею прикріплювали лляну тканину, просочену вапняним розчином, яка висихаючи натягалася. Вже тоді люди розуміли, що за допомогою такого нескладного трюку можна приховати вади стелі.

Тоді ідея натяжних стель не завоювала велику популярність, і ця технологія була довгий час забута. Згадали про неї у Швеції в середині 20 століття. І ось тоді ідею оцінили, і вона почала швидко поширюватися по всьому світу. Поступово звання лідера у виробництві натяжних стель завойовує Франція, а зараз вони також випускаються Швецією, Голландією, Німеччиною та Росією.

У нашій країні натяжні стелі з'явилися порівняно недавно - трохи більше 10 років тому. Спочатку вони використовувалися тільки в клубах і барах, а поступово завоювали популярність і в сфері оформлення інтер'єру квартир і офісів. Виникали все нові й нові їх різновиди, а також з'являлися цікаві рішення - зоряне небо, сходи, стелі з фотографіями та інше.

Натяжні стелі популярні завдяки тому, що вони підвищують рівень шумоізоляції кімнати, вони водонепроникні, до того ж, неймовірно красиві. З їх допомогою можна перетворити і доповнити будь-який інтер'єр.

Глянсовий або матовий?

Матові стелі - це, як правило, ті, які виготовлені з тканини, а глянцеві - із ПХВ. Матові стелі з тканини можна встановлювати будь-де, в тому числі і в кімнатах, в яких іноді буває досить холодно, наприклад, на балконі. Глянсові ж стелі з ПХВ будуть довго служити тільки в теплому приміщенні. Що стосується кольорів, то більш широкий вибір кольорів представлений для глянцевих стель. До того ж на них можна нанести усілякі візерунки та малюнки. А ось якщо ви хочете фотопотолок, то краще виберіть матовий натяжні стелі, тому що на ньому зображення лягає краще, чіткіше і виглядає відмінно.

Натяжні стелі - це дуже красиво, до того ж дуже зручно і практично, адже за ними не потрібен спеціальний догляд. Монтаж натяжних стель займає зовсім небагато часу, а вони будуть радувати вас довгі роки.

Про вплив кольору...

http://www.youtube.com/watch?v=zX5s2Ztv4AM