1

Сам себе электрик!

Тех. безопасн
Заземление
Выбор кабедя...
Эл.сеть-санузлах
Проводка в потолке
Алюмин.провод
Монтаж коробок
Полярность проводов
Схемы щитков
Выбор кабедя2
Каталог сайтов
0-защита
Эл.сеть-коттеджа
Поиск неиспр...
Плоские провода...
Коробки...
Эл.сеть-ванной
Дом. щиток
Уравнив.потенциалов
Ввод коттеджа
Схемы освещения
Приёмы работы...
Установка розеток...
Требования к щитку
Система заземления
Воздуш.ответвление
Геометрия проводки
Способы соединения
Ориентация...
Выбор электросчётчика
Переход...
Особенности...
Скрытой электро...
Выбор сечения...
Высоты уст.розеток
Селективность...
Отличие устройства...
Структура электр...
Маркировка пров.
Устан. штепсельных...
Типы УЗО
Выбор заземления
Виды проводки
Типы проводов
Соединённым шлейфом
Применение УЗО
ЗАЗЕМЛЕНИЕ....
Розет груп...
Выбор УЗО
ПРОЕКТ
Как отличить...
Дифавтоматы
Сколько...
Тип автомата
Номинальный ток
доп.Карта сайта

Ігор, тел. для довідок: (097) 701-83-93

 

Деякі рекомендації з вибору натяжних стель для житлових приміщень: на кухні, у ванній, в залі і спальні.

 

Для кімнат застосовують, в основному, натяжні стелі в світлих матових тонах. Матові полотна гасять небажані відблиски і віддзеркалення, зберігають свій колір незалежно від кольору інтер'єру. Полотна «сатин», будучи різновидом матових полотен, відрізняються особливою мікроструктурою поверхні: на «сатинове» полотно нанесений мікрорельєф, що робить його поверхню схожої на тканину.

 

Глянсові полотна збільшують об'єм приміщення, додають йому парадний, урочистий вигляд. Вони підходять для приміщень з низькою стелею. Дуже добре виглядає глянсова стеля у вітальнях кімнатах.

 

Для ванни і кухні підходять матові плівки, не шорсткі або лакові, так як вони добре миються. До речі, у ванній і на кухні рекомендується встановлювати саме натяжні стелі, так як полотном стелі є плівка ПВХ, на неї не впливає вологість і на стелі не утворюється конденсат. Якщо Вашу кухню або ванну залили сусіди, то зовнішній вигляд Вашого стелі практично не постраждає, тому що ніяких слідів на плівці не залишиться. При цьому 1 м2 стелі може втримати до 100 літрів води, які утримуються полотном 7 днів. Протикати стелю не можна. У такій ситуації потрібно викликати майстрів, які оперативно відкачають воду.

 

Можливості дизайну натяжних стель.

Вибір фактур, кольорів і відтінків стель величезний і відкриває практично необмежені можливості; правильно підібране освітлення або підсвічування дозволяє створювати незвичайні ефекти; допустимі похилі і багаторівневі конструкції стель, використання криволінійних поверхонь. Якщо розфарбування плівки набридає, її нескладно змінити з установкою в старий каркас.

 

Вельми популярним прийомом урізноманітнити інтер'єр з використанням новітніх технологій є "зоряне небо". Є кілька варіантів його створення:

 

"Зоряне небо" без проколу полотна. У цьому випадку оптико-волоконні нитки підводяться впритул до внутрішньої сторони полотна і кріпляться за допомогою створюваної фальш-стелі з пінопласту. При денному освітленні це просто гладка натяжна стеля, а з приходом сутінків на стелі починають світитися зірки.

Дивне заломлення світла створюється в "зоряному небі" за рахунок використання разом з оптико-волоконними нитками кришталевих розсіювачів. Вони кріпляться на кінцях світловодів з видимої сторони полотна і за рахунок різного ограновування скла додають зіркам обсяг.

 

Фото-стелі. Нанесення будь-якого зображення.

 Це один з найбільш привабливих, актуальних, а головне - доступних способів створити ексклюзивний дизайн інтер'єру. Він повертає нас до традиції розписних стель. Можна відтворити інтер'єр будь-якого палацу або собору, перетворити приміщення в куточок космосу або в пейзаж. Технологія виробництва фото-стелі полягає в наступному: на матове або сатинове полотно шириною до 180 см наноситься друк за допомогою широкоформатного принтера. Віддруковане полотно кроїться і встановлюється за стандартною технологією. У випадку, якщо розміри приміщення досить великі і для розкрою потрібно з'єднання двох і більш полотен, то необхідно зробити центрівку шва. Картинки для стелі можна вибрати з колекції кліпарти, яка є в наявності, або можна принести на диску- фотографію або векторне зображення (необхідної якості, формат та вимоги до фотографії будуть обговорені при консультації з нашим спеціалістом). Дизайнер готує оригінал-макет, який і буде надрукований на стельовому полотні.

Натяжні стелі в м. Чернівці, Івано-Франківск, Коломя, Надвірна, Городенка, Вижниця, Заболотів, Тисмениця,  Косів та інш.