Натяжні стелі в м. Чернівці та області.

Ігор тел. для довідок(097) 701-83-93

Встановлення та догляд за натяжними стелями!

 

Монтаж натяжної стелі проводиться на фінішній стадії ремонтно-будівельних робіт, тобто в чистому приміщенні. А ось всі технічні моменти (вибір матеріалу, конфігурація, спосіб кріплення, освітлення, варіант обробки стін) слід погоджувати на початковому етапі (до проведення робіт).

 

Перед установкою натяжної стелі  готувати приміщення практично не потрібно, хіба що почистити жорсткою щіткою ті місця, на яких побілка пузириться або обсипається. Коли полотно натягнуто, воно приховує всі дефекти, нерівності і тріщини попередньої стелі.

 

В першу чергу роблять точні виміри приміщення, причому креслення для викрійки повинен робити професійний технолог, так як в цій справі, як і в усіх питаннях, пов'язаних з натяжними стелями, дуже багато тонкощів, які повинні бути враховані. Стелі з ПВХ кріпляться за технологією «багет-гарпун»: по периметру до полотна приварюється гнучка облямівка для кріплення - гарпун, по периметру приміщення на бажаному рівні встановлюється кріпильний-декоративний профіль - багет. На базовій стелі, в місцях, де повинні бути встановлені елементи точкового освітлення, кріпляться стійки, в яких і встановлюють світильники. Потім полотно нагрівають за допомогою теплової гармати, плівка стає податливою, її натягують і фіксують гарпун в багет за допомогою спеціальних інструментів.

 

Мінімальна відстань від основної стелі до натяжного - 30 мм (для порівняння у підвісних стель - 80-100 мм).

 

Натяжні стелі також легко демонтується (при усуненні протікань, проведенні додаткових робіт і інше.) та повторно встановлюються (з повністю відновленими своїми колишніми розмірами). А якщо через декілька років замовник захоче змінити колір стелі - виготовляється нове полотно і встановлюється на колишній багет.


Догляд:

 Натяжна стеля проста у догляді, коли вона перестає блищати, її протирають сухою серветкою, і вона стає як нова. А при сильному забрудненні її можна вимити водою і милом (бруд, пил), 10%-ним розчином нашатирного спирту або рідиною для миття скла і після цього витерти насухо.

 

Небезпечною для натяжної стелі є дія гострих предметів, які можуть продірявити або подряпати. Тупі предмети не є деформуючим фактором. Якщо будь-яким чином ви пошкодили: порізали, прокололи - полотно, необхідно відразу заклеїти це місце малярським скотчем і викликати  майстра.

Недоліки:

Справедливості ради слід зазначити і такі недоліки, які властиві натяжним стелям. По-перше, натяжні стелі «бояться» гострих предметів (хоча, навряд чи комусь прийде в голову лізти до стелі з такими) і по-друге, мало ймовірно, щоб роботи по влаштуванню натяжної стелі можна було виконати самостійно, така робота вимагає не тільки спеціального устаткування і матеріалів, яких немає в звичайних магазинах, але і професійних навичок.